Фронтові зведення по Україні (оновлюється) - Фронтовые сводки по Украине (обновляются)


Аватара пользователя
MasteroN
Патриций форума
Сообщения: 6791
Зарегистрирован: 15 янв 2011, 00:34
Контактная информация:

Фронтові зведення по Україні

Сообщение MasteroN » 20 мар 2022, 14:52

Yohohomo, я заздалегідь врахував поганий сценарій, тому встиг обмінятися номерами телефонів з нашими головними активістами, окрім тебе, але ти не в Україні, тому я спокійний :) Поки що я не готовий працювати на ФД, багато інших справ, допомагаю людям, як можу. Зараз я майже волонтер, живу на роботі, в мене невеличка кімната у приватному будинку, власники зголосилися та приютили нас - мене та мою дівчину. Ситуація напружена, я не знаю цих людей, вони зовсім чужі для мене, але вони зараз для мене - найкращі друзі! :) Ми жартуємо, разом дивимося новини, обмінюємося корисною інформацією, нас тут 11 людей, серед яких двое діточок. Коли все скінчиться - я опублікую фото та відео. Зараз, вибачайте, не до цього. Не хочу розголошувати своє місцезнаходження.
На Форуме Донбасса работают #хештеги.
Правила Форума Донбасса | Наша медиа-группа: Технический портал | Доска объявлений | Донецкий форум | Наш Twitter

Аватара пользователя
Yohohomo
Почетный форумчанин
Сообщения: 1882
Зарегистрирован: 23 окт 2021, 19:19
Контактная информация:

Фронтові зведення по Україні

Сообщение Yohohomo » 20 мар 2022, 14:53

MasteroN, як у тебе все почалося, можеш розповісти?

Аватара пользователя
Yohohomo
Почетный форумчанин
Сообщения: 1882
Зарегистрирован: 23 окт 2021, 19:19
Контактная информация:

Фронтові зведення по Україні

Сообщение Yohohomo » 20 мар 2022, 14:55

Захоплений орками Херсон попри все продовжує спротив рашистам, люди продовжують виходити на вулиці:

Аватара пользователя
MasteroN
Патриций форума
Сообщения: 6791
Зарегистрирован: 15 янв 2011, 00:34
Контактная информация:

Фронтові зведення по Україні

Сообщение MasteroN » 20 мар 2022, 15:04

Yohohomo писал(а):Источник цитаты MasteroN, як у тебе все почалося, можеш розповісти?

Мені важко про це згадувати... :( 23 лютого я поїхав з Маріуполя в Бердянськ у відрядження, оскільки я торговий представник та забезпечую супровід. Рано вранці мені подзвонила моя дівчина з Маріуполя та сказала, що тут сталися декілька потужних вибухів, вона перелякана та у сльозах, було дуже страшно. Я її заспокоїв, припустивши, що це, можливо, черговий обстріл десь поряд, як це було напередодні, але по місту нічого не бахало. Вже через годину виявилося, що я дуже сильно помилився, але виїхати з Бердянська я не встиг :( Коли рашистів трохи відтіснили, я зміг повернутися до Маріуполя, тут їхати було лише близько години. Дівчина усе зібрала, усі речі, документи, подзвонили господарю квартири та повідомили, що ми поїхали. Він нам побажав усього найкращого. Але того ж дня ми виїхали не змогли - почалися обстріли, пропало світло та вода, зв'язок вже був дуже поганий. На щастя, світло включили ввечері, а рано вранці 26 лютого ми змогли поїхати. Ніяких військових ми ніде не бачили. Їхав більше 150, коли дорога була вільна. Батьки залишаються в окупованій Амвросієвці, у них все нормально. А в тебе як?
На Форуме Донбасса работают #хештеги.
Правила Форума Донбасса | Наша медиа-группа: Технический портал | Доска объявлений | Донецкий форум | Наш Twitter

Аватара пользователя
Yohohomo
Почетный форумчанин
Сообщения: 1882
Зарегистрирован: 23 окт 2021, 19:19
Контактная информация:

Фронтові зведення по Україні

Сообщение Yohohomo » 20 мар 2022, 15:41

MasteroN писал(а):Источник цитаты А в тебе як?

Та як, я ж Харкова, мої батьки на момент початку активних бойових дій були там, живуть вони на Нових будинках, це так називається район міста. Неподалік розташовано Турбоатом. Там інколи трапляються якісь невеличкі аварії, тому нічого дивного мої батьки у цьому не побачили, ну, щось бахало, нічого дивного, таке буває. Так виявилося, що в мене була одинадцята година вечора, коли я отримав повідомлення у Ватсапі про те, що Харків обстріляли, друг написав. Я тільки випив трішки пива, розслабився, все норм, настрій гарний. А тут таке повідомлення - я в шоці! :shock: Дзвоню батькам - ті сплять, розповіли, що чули якісь вибухи, але думали, що це на Турбоатомі, вони не повірили, що почалося вторгнення. Я їм кажу "Увімкніть телевізор! Негайно!" Вже після цього вони самі все побачили та були у такому шоці, що я не впізнав свою матір, здалося, що в неї навіть голос змінився. Вже через декілька годин батьки виїхали з Харкова на стареньких Жигулях двійці. Спочатку до Полтави, там є наші родичі, а потім до Житомира. Зараз мої батьки у повній безпеці. На Нових будинках все спокійно, нічого туди не прилітало, але повертатися туди батьки поки не планують. А я одразу почав дивитися новини та публікувати все це тут, на Форумі Донбасу. Я зараз не можу поїхати з Канади - усі зароблені гроші я передаю у фонди до України на допомогу. Мені й самому допомагають, коли дізнаються, що я з України :) Канадці - люди дуже добрі та щирі :)

Аватара пользователя
Yohohomo
Почетный форумчанин
Сообщения: 1882
Зарегистрирован: 23 окт 2021, 19:19
Контактная информация:

Фронтові зведення по Україні

Сообщение Yohohomo » 20 мар 2022, 15:49

Під Сумами знищили чергову колону техніки рашистів, ось все, що від них залишилося:

Аватара пользователя
Yohohomo
Почетный форумчанин
Сообщения: 1882
Зарегистрирован: 23 окт 2021, 19:19
Контактная информация:

Фронтові зведення по Україні

Сообщение Yohohomo » 20 мар 2022, 17:35

В тимчасово окупованому руснею Енергодарі на Запоріжжі тисячі людей вийшли на вулиці з підтримкою захопленого мера міста:

Аватара пользователя
Yohohomo
Почетный форумчанин
Сообщения: 1882
Зарегистрирован: 23 окт 2021, 19:19
Контактная информация:

Фронтові зведення по Україні

Сообщение Yohohomo » 20 мар 2022, 17:36

Черговий захоплений зразок військової техніки окрів, який буксує на собі трактор:

Аватара пользователя
Yohohomo
Почетный форумчанин
Сообщения: 1882
Зарегистрирован: 23 окт 2021, 19:19
Контактная информация:

Фронтові зведення по Україні

Сообщение Yohohomo » 20 мар 2022, 17:37

Ще по Енергодару, де люди буквально відтісняють русню у напрямку геть з міста:

Аватара пользователя
Yohohomo
Почетный форумчанин
Сообщения: 1882
Зарегистрирован: 23 окт 2021, 19:19
Контактная информация:

Фронтові зведення по Україні

Сообщение Yohohomo » 20 мар 2022, 17:39

Орків не квапляться забирати назад у мордор з України, тому загиблі "потєрьнєти" поки що є добривами для нашої української землі:

Аватара пользователя
Yohohomo
Почетный форумчанин
Сообщения: 1882
Зарегистрирован: 23 окт 2021, 19:19
Контактная информация:

Фронтові зведення по Україні

Сообщение Yohohomo » 20 мар 2022, 21:10

Чергове знищення колони рашистів за допомогою ПТРК "Стугна-П" наживо:

Аватара пользователя
Yohohomo
Почетный форумчанин
Сообщения: 1882
Зарегистрирован: 23 окт 2021, 19:19
Контактная информация:

Фронтові зведення по Україні

Сообщение Yohohomo » 20 мар 2022, 21:13

Повне відео наслідків обстрілу приватного будинка у Дергачах під Харковом, я в шоці, що у людей психіка на такому рівні, що навіть відео зробили мемним:

А це оригінал:

Аватара пользователя
Yohohomo
Почетный форумчанин
Сообщения: 1882
Зарегистрирован: 23 окт 2021, 19:19
Контактная информация:

Фронтові зведення по Україні

Сообщение Yohohomo » 21 мар 2022, 01:44

Нічний потужний удар по сплячому Києву - це геноцид, але як тоді назвати інші обстріли цивільних об'єктів? Усе, що робить росія по відношенні до України - це геноцид!

Аватара пользователя
Yohohomo
Почетный форумчанин
Сообщения: 1882
Зарегистрирован: 23 окт 2021, 19:19
Контактная информация:

Фронтові зведення по Україні

Сообщение Yohohomo » 21 мар 2022, 01:48

"Козаки йдуть" - народна козацька пісня, тепер у сучасній обробці, щоб солдати були більш замотивовані знищувати ворога:

Аватара пользователя
Yohohomo
Почетный форумчанин
Сообщения: 1882
Зарегистрирован: 23 окт 2021, 19:19
Контактная информация:

Фронтові зведення по Україні

Сообщение Yohohomo » 21 мар 2022, 01:49

Під Миколаєвом знаходяться рештки рашиської колони, фотозвіт перш за все для інших рашистів:

Аватара пользователя
Yohohomo
Почетный форумчанин
Сообщения: 1882
Зарегистрирован: 23 окт 2021, 19:19
Контактная информация:

Фронтові зведення по Україні

Сообщение Yohohomo » 21 мар 2022, 11:23

В подяку за те, що Леруа Мерлен не йде з російського ринку, рашисти обстріляли гіпермаркет у Києві:

Аватара пользователя
Yohohomo
Почетный форумчанин
Сообщения: 1882
Зарегистрирован: 23 окт 2021, 19:19
Контактная информация:

Фронтові зведення по Україні

Сообщение Yohohomo » 21 мар 2022, 11:25

Конкретно по Києву - обстріляли торгівельний центр, у якому знаходився й гіпермаркет Леруа Мерлен, загинуло 8 осіб:

Аватара пользователя
Yohohomo
Почетный форумчанин
Сообщения: 1882
Зарегистрирован: 23 окт 2021, 19:19
Контактная информация:

Фронтові зведення по Україні

Сообщение Yohohomo » 21 мар 2022, 11:27

Як наші воїни знищили БУК рашистів після того, як він засвітився, зробивши свій останній постріл:

Аватара пользователя
Yohohomo
Почетный форумчанин
Сообщения: 1882
Зарегистрирован: 23 окт 2021, 19:19
Контактная информация:

Фронтові зведення по Україні

Сообщение Yohohomo » 21 мар 2022, 11:29

Ось такі "потєрьнєти" на росії, дивимося, але не дивуємося, це ж рашистська пропаганда:

Аватара пользователя
Yohohomo
Почетный форумчанин
Сообщения: 1882
Зарегистрирован: 23 окт 2021, 19:19
Контактная информация:

Фронтові зведення по Україні

Сообщение Yohohomo » 21 мар 2022, 11:30

А ось справжні "потєрьнєти" в Україні, що з ними сталося? Мабуть, відпочивають, не будемо заважати:


Вернуться в «Новости в Украине и в мире»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 4 гостя

cron