ПР і КПУ пропонують позбавити соціальних пільг водіїв міського транспорту


Капитан Блад
Балабол!
Сообщения: 819
Зарегистрирован: 06 фев 2012, 07:56
Контактная информация:

ПР і КПУ пропонують позбавити соціальних пільг водіїв міського транспорту

Сообщение Капитан Блад » 05 сен 2012, 08:22

ПР і КПУ пропонують позбавити соціальних пільг водіїв міського транспорту
Комітет Верховної Ради України з питань праці та соціальної політики схвалив законопроект, яким планується позбавити водіїв міського транспорту соціальних пільг. Про це повідомив народний депутат, член фракції «БЮТ-Батьківщина», член Комітету ВР з питань праці та соціальної політики Андрій Павловський.

За його словами, на засіданні профільного комітету більшість у складі представників фракцій Партії регіонів та КПУ схвалила законопроект №10503, який передбачає позбавлення низки пільг для водіїв трамваїв, тролейбусів, автобусів та іншого міського транспорту.

«Зокрема, проектом передбачено позбавити цю категорію громадян права виходу на пенсію за вислугою років. Відповідно до діючого закону, чоловіки-водії мають право виходу на пенсію у 55 років, а жінки - у 50», - пояснив Павловський.

За його словами, основною причиною цих дій ініціатори законопроекту вказали «значне поліпшення умов праці водіїв міського транспорту за останні роки».

Автори законопроекту - Сергій Пачесюк (Партія регіонів) та Юрій Крук (група «Реформи заради майбутнього»), в пояснювальній записці вказали, що статтею 13 Закону України «Про пенсійне забезпечення» визначається право виходу на пенсію за віком на пільгових умовах, зокрема, для водіїв міського пасажирського транспорту (автобусів, тролейбусів, трамваїв), при наявності необхідного трудового стажу, визначеного законом. «Враховуючи удосконалення конструкцій автобусів та покращення за останнє десятиліття умов праці водіїв міського пасажирського транспорту є доцільним надавати пільгу щодо пенсійного забезпечення лише за результатами атестації робочого місця таких працівників», - переконані автори законопроекту.

Павловський наголосив, що цими діями Партія регіонів порушує ст. 92 Конституції України щодо соціального захисту та пенсійного забезпечення


http://tyzhden.ua/News/59284

Вернуться в «Общество»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость