оу-хау от ПР: оптимизируя медучреждения, наращиваем партийные офисы


Капитан Блад
Балабол!
Сообщения: 819
Зарегистрирован: 06 фев 2012, 07:56
Контактная информация:

оу-хау от ПР: оптимизируя медучреждения, наращиваем партийные офисы

Сообщение Капитан Блад » 09 фев 2012, 13:25

У багатообіцяючому трактаті "Україна для людей" кандидата у президенти Віктора Януковича чи не центральне місце посідає тема охорони здоров'я. Майбутній глава держави так поспішав сподобатися виборцю, що "поцупив" з Конституції України статтю,що давно не діє – безкоштовна медична допомога всім верствам населення.

Однак сіль не в цьому. Віктор Федорович наголосив, що всілякими методами підтримуватиме вітчизняну фармацевтику та зробить доступні ціни на ліки.

Якщо перевести на доступне розуміння, то ідея Януковича має реалізовуватися приблизно так: українська влада визначає щось на кшталт "податкових канікул" для виробників медичних препаратів та імпортерів, а представники білих халатів, відповідно, змінюють цінники в аптечних закладах у бік зменшення.

Інший, не менш оптимістичний реформаторський крок, тепер уже в амплуа президента, – добродій Янукович запропонував у своїй програмі економічних реформ на 2010-2014 роки "Заможне суспільство, конкурентно-спроможна економіка, ефективна держава". Частина розлогого документу зводиться до реорганізації низки медичних установ в державі.

Екстраординарний випадок втілення в життя програмних медичних засад біло-блакитного керманича стався на Хмельниччині: протягом останніх кількох місяців в одному населеному пункті ліквідовано 12 ліжок стаціонару з пониженням статусу лікарні і закрито комунальну аптеку.

Провінційне реформування


Про Кременчуківську дільничну лікарню Красилівського району, яка обслуговує десять населених пунктів з чисельністю майже 4 тисячі мешканців, УП писала наприкінці квітня 2011 року.

Тоді говорилося, що працівники дільничної лікарні звернулися до відділення Національної служби посередництва й примирення з проханням запобігти скороченню медперсоналу.http://www.pravda.com.ua/rus/columns/2012/02/9/6954636/

Вернуться в «Общество»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость

cron