Збій менструального циклу


Aydın
Интересующийся
Сообщения: 23
Зарегистрирован: 27 мар 2023, 18:03
Контактная информация:

Збій менструального циклу

Сообщение Aydın » 14 июн 2024, 18:13

Мені 28 років, і останні кілька місяців у мене спостерігаються серйозні збої менструального циклу. Зазвичай мій цикл досить регулярний – приблизно 28-30 днів, але останнім часом він став дуже нерегулярним, з інтервалами до 45 днів і більше.

Я відчуваю себе дуже роздратованою і стурбованою, тому що це впливає на моє загальне самопочуття. Почались сильні болі внизу живота і часті головні болі. Пробувала знижувати рівень стресу, покращувати дієту, але нічого не допомагає.

orion
Интересующийся
Сообщения: 11
Зарегистрирован: 07 фев 2024, 21:16
Контактная информация:

Збій менструального циклу

Сообщение orion » 14 июн 2024, 18:17

Я також мала проблеми зі збоями менструального циклу, і чудово розумію, наскільки це може бути неприємно. Мені допоміг один аюрведичний засіб – Радж Парвартіні Ваті від Indian Pharmaceutical. Це аюрведичний препарат, який використовують для лікування первинної та вторинної аменореї, а також для регуляції менструальних циклів. Я знайшла його на сайті rosa-pharm.com. Однак, дуже важливо приймати цей препарат тільки під наглядом лікаря, оскільки кожен організм індивідуальний і потребує професійного підходу. Мені також допомогло загальне покращення здоров'я – заняття йогою, правильне харчування, і уникання стресових ситуацій.


Вернуться в «Лекарственные препараты. Аппараты.»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей

cron