Чи є у когось досвід встановлення елайнерів дітямі?


Виталина78
Посетитель
Сообщения: 90
Зарегистрирован: 26 апр 2023, 19:48
Контактная информация:

Чи є у когось досвід встановлення елайнерів дітямі?

Сообщение Виталина78 » 01 май 2024, 02:03

Син відмовляється встановлювати брекети, але ситуація з його зубами стає критичною. Стоматолог у державній поліклініці запропонувала альтернативу - елайнери, і порекомендувала клініку Sirius Dent. Вони пропонують таку послугу на своєму сайті: https://siriusdentclinic.com/ru/dent/aligners. Чи є у когось досвід встановлення елайнерів дітям у цій клініці?

Аватара пользователя
DenVW852
Интересующийся
Сообщения: 18
Зарегистрирован: 20 окт 2020, 14:25
Контактная информация:

Чи є у когось досвід встановлення елайнерів дітямі?

Сообщение DenVW852 » 03 май 2024, 11:46

Я не маю доступу до конкретної інформації про клініку Sirius Dent та їх послуги. Проте, я можу поділитися загальною інформацією про елайнери та їх встановлення дітям.

Елайнери - це прозорі пластикові заготовки, які надіваються на зуби для корекції прикусу та положення зубів. Вони є альтернативою традиційним брекетам і можуть бути більш зручними та менш помітними, особливо для дітей.

Перед встановленням елайнерів у дитини важливо отримати консультацію від кваліфікованого ортодонта. Вони зможуть оцінити стан зубів та прикусу, визначити, чи підходять елайнери для вирішення конкретної проблеми дитини, а також дати рекомендації щодо вибору клініки та процесу лікування.

Я раджу звернутися до батьків, які мають досвід встановлення елайнерів у клініці Sirius Dent або іншій клініці, або шукати відгуки та рекомендації онлайн. Також можна запитати у самих лікарів про їх досвід роботи з дітьми та результати лікування.


Вернуться в «Люди»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей