Підкажіть, будь ласка, які типи дерев'яних вікон краще, що вибрати в квартиру?


Kani
Наблюдатель
Сообщения: 4
Зарегистрирован: 20 сен 2021, 15:20
Контактная информация:

Підкажіть, будь ласка, які типи дерев'яних вікон краще, що вибрати в квартиру?

Сообщение Kani » 20 сен 2021, 15:41

Дорогі форумчани-фахівці з дерев'яних вікнон, прошу вас допомогти мені в їх виборі! Скоро починаємо капітальний ремонт маленької квартири в цегляному будинку. Південна сторона, багато сонця. Хочу поставити дерев'яні вікна, так як з дитинства жила з ними в будинку.

Я алергик до хімії, бронхи теж чутливі ... Що ви порекомендуєте, які типи вікон і з яких матеріалів краще: з доступної за ціною зрощеної сосни або дорогої модрини, у якій є антибактеріальні властивості? На що орієнтуватися у виборі дерев'яних вікон? Які фірми порекомендуєте? Допоможіть будь ласка. Дякую.

Spec
Наблюдатель
Сообщения: 4
Зарегистрирован: 20 сен 2021, 15:47
Контактная информация:

Підкажіть, будь ласка, які типи дерев'яних вікон краще, що вибрати в квартиру?

Сообщение Spec » 20 сен 2021, 15:48

Kani писал(а):Источник цитаты Дорогі форумчани-фахівці з дерев'яних вікнон, прошу вас допомогти мені в їх виборі! Скоро починаємо капітальний ремонт маленької квартири в цегляному будинку. Південна сторона, багато сонця. Хочу поставити дерев'яні вікна, так як з дитинства жила з ними в будинку.

Я алергик до хімії, бронхи теж чутливі ... Що ви порекомендуєте, які типи вікон і з яких матеріалів краще: з доступної за ціною зрощеної сосни або дорогої модрини, у якій є антибактеріальні властивості? На що орієнтуватися у виборі дерев'яних вікон? Які фірми порекомендуєте? Допоможіть будь ласка. Дякую.

Я б порадила вам спочатку ознайомиться з рекомендаціями та порадами фахівців - https://pobuduy.com/poshyreni-typy-such ... ykh-vikon/ , потім вже вибирати, які типи вікон краще підійдуть у вашому випадку. І ще: по-перше позбавте себе від рекламної єресі про антибактеріальні властивості модрини або клеєного бруса з чого завгодно. По-друге, зрозумійте, що ущільнення що в ПВХ-вікні, що в сосновому або з "антибактеріальної" модрини - практично ідентичні. Так само як ідентична піна, яку використовуватимуть при монтажі. І ось коли все це усвідомите – зрозумієте, що не варто витрачати зайві гроші на оплату неіснуючих переваг.


Вернуться в «Двери. Окна. Балконы.»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей