Міністр-мільйонер рибалить на Ямайці.


Капитан Блад
Балабол!
Сообщения: 819
Зарегистрирован: 06 фев 2012, 07:56
Контактная информация:

Міністр-мільйонер рибалить на Ямайці.

Сообщение Капитан Блад » 06 мар 2012, 06:06

Власник розкішного автопарку, міністр екології та природних ресурсів Микола Злочевський забув про фігуру. На Масляну один із найбільших багатіїв уряду Миколи Азарова наїдався млинцями й варениками, не червоніючи. Хоча до того заради схуднення навіть укладав парі.

"Я намагався займатися спортом більше, а щойно кидав - починав гладшати. Зараз, мені здається, нормально ще кілограмчиків 5-7 скинути - і буде чудово", - поділився Злочевський.

Про свою фігуру телеведучій Каті Осадчій у програмі "Світське життя" міністр екології розповідав на святі млинів. Микола Злочевський за млинцями на масляну вечірку прийшов із молодшою донькою та своїм батьком. Нагадаємо, старша дочка міністра, Каріна, перебуває у топ-10 найбажаніших наречених України.


Втім, не лише за їжею відводить душу Злочевський. Міністр екології, чий загальний дохід за 2010-ий рік склав понад 15 мільйонів гривень, рибалити взимку їздить не куди-небудь, а на Ямайку.

"Ми взимку разом були на Ямайці. Вразила нас риболовля. Рибу не зловили, натомість потрапили у страшний шторм", - поділився міністр деталями свого відпочинку.

А те, що для риболовлі міністр Азарова обрав настільки віддалений й екзотичний куточок світу, і свої статки він прокоментував так:

"Всюди пишуть, що ледь не найбагатший міністр, тому що я і справді декларую свої доходи, і можу дозволити собі їздити відпочивати".

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

http://tabloid.pravda.com.ua/lounge/4f54bae1f0f90/

Вернуться в «Рыбалка»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей

cron