Новый Таможенный кодекс: навстречу любителям яхт


Капитан Блад
Балабол!
Сообщения: 819
Зарегистрирован: 06 фев 2012, 07:56
Контактная информация:

Новый Таможенный кодекс: навстречу любителям яхт

Сообщение Капитан Блад » 21 апр 2012, 06:46

Мито на яхти

Втім, керівництво Держмитслужби та депутати змогли показати, що думають не тільки про себе, а й про "народ" ... Вони згадали і зафіксували в Кодексі, вказавши окремий код УКТ ЗЕД, найбільш "народний" вид транспорту - яхти!

Якщо, скажімо, людина їздить по Україні на 10-річному "Рено", що зареєстрований на іноземця і стоїть на обліку "за бугром", то йому потрібно буде залишати межі Україні раз на рік.

А ось фактичним власникам яхт, які юридично належать іноземцям, це можна буде робити раз на 3 роки!

І правильно! Чи можна так знущатися над людиною, щоб він звідки-небудь з Межигір'я раз на рік ганяв судно через все дніпровські шлюзи? Адже більшість яхт, що борознять простори українських водоймищ, якраз і зареєстровані за кордоном.

Іноземна реєстрація чимось нагадує володіння офшором. По-перше, це робиться, щоб уникнути сплати транспортного збору (див. "Ставки збору за яхти"). По-друге, щоб не втратити її в разі чергової зміні влади.

Цікаво, чи мають яхти Калетнік, Хомутиннік та Льовочкін?

******************************************************************

ДОДАТОК 1. Мережа duty free

Стаття 420. Магазин безмитної торгівлі

1. Магазин безмитної торгівлі - це спеціалізований торговельний заклад, розташований у пункті пропуску через державний кордон України, відкритому для міжнародного сполучення, а також на повітряному або водному транспортному засобі комерційного призначення, що виконує міжнародні рейси, та призначений для реалізації товарів, поміщених у митний режим безмитної торгівлі.

2. Магазини безмитної торгівлі здійснюють продаж товарів громадянам, які виїжджають за межі митної території України, а також пасажирам міжнародних рейсів, які виконуються повітряними та водними транспортними засобами комерційного призначення, що експлуатуються резидентами. Реалізація магазинами безмитної торгівлі товарів, поміщених у митний режим безмитної торгівлі, підприємствам забороняється.

3. Без шкоди для положень частин першої та другої цієї статті та статті 140 цього Кодексу в місті Києві може створюватися магазин безмитної торгівлі, призначений для обслуговування членів дипломатичного персоналу дипломатичних представництв іноземних держав в Україні та членів їх сімей. Обсяги продажу таким магазином товарів зазначеним особам встановлюються Кабінетом Міністрів України.

******************************************************************

ДОДАТОК 2. Пільги по яхтам

Стаття 380. Особливості тимчасового ввезення громадянами транспортних засобів особистого користування на митну територію України

1. Дозволяється тимчасове ввезення громадянами-нерезидентами на митну територію України...

http://www.epravda.com.ua/publications/ ... 20/321908/

Аватара пользователя
-=GadzzillA=-
Патриций форума
Сообщения: 3726
Зарегистрирован: 26 авг 2010, 22:40
Откуда: USS Enterprise
Контактная информация:

Re: Новый Таможенный кодекс: навстречу любителям яхт

Сообщение -=GadzzillA=- » 23 апр 2012, 02:02

Нам теперь осталось лишь разбогатеть, чтобы позволить покупать себе яхты! Кстати, самая дешевая яхта может обойтись в несколько миллионов грн., это примерно два Порша Каена. Теперь осталось научится воровать также, как это с большим успехом делают наши политики, и тогда можно сразу несколько яхт покупать, чего мелочится?


Вернуться в «Политический фронт»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость

cron