народові пенсії буде Кабмін визначати, а суддям – самі судді!


Капитан Блад
Балабол!
Сообщения: 819
Зарегистрирован: 06 фев 2012, 07:56
Контактная информация:

народові пенсії буде Кабмін визначати, а суддям – самі судді!

Сообщение Капитан Блад » 16 фев 2012, 09:08

Юрій Свірко
Головний редактор газети "Обзор"
2 сенсації за добу від Верховного суду: США вклали 1,7 млрд. баксів у суди України, а пенсії суддям визначатимуть самі судді
15 лютого 2012, 16:15


Верховний суд, як відомо, не помиляється. Адже хтось сказав: верховний суд існує для того, щоб виправляти чужі помилки та навіки закарбовувати свої. І це оскарженню не підлягає.

Вже майже добу я читаю на сайті ВСУ оцю сенсацію:

http://www.scourt.gov.ua/clients/vs.nsf ... endocument

14 лютого 2012 року Голова Верховного Суду України Петро Пилипчук та Перший заступник Голови Верховного Суду України Ярослав Романюк зустрілися з представниками Агентства США з міжнародного розвитку в Україні/Київ (USAID) – заступником директора Відділу сприяння розвитку демократії та врядування Агентства США з міжнародного розвитку в Україні Лорою Павлович та керівником проекту USAID в Україні "Справедливе правосуддя" Девідом Воном.

Голова Верховного Суду України подякував американським партнерам за плідну й конструктивну співпрацю, яка триває з 2006 року у рамках реалізації проектів USAID в Україні – уже завершеного "Україна: верховенство права" та розпочатого наприкінці минулого року "Справедливе правосуддя". Така форма співпраці є надзвичайно важливою для судової системи України, наголосив Петро Пилипчук, і в плані обміну досвідом між суддями двох країн, і в плані надання технічної допомоги USAID українським судовим установам, а її було надано на суму 1 млрд 700 млн дол. США.

Цікаво, що новину про ці 1,7 млрд доларів опублікувала й "Юрпрактика".

http://blogs.pravda.com.ua/authors/svir ... be132f6b1/

Капитан Блад
Балабол!
Сообщения: 819
Зарегистрирован: 06 фев 2012, 07:56
Контактная информация:

Re: народові пенсії буде Кабмін визначати, а суддям – самі судді!

Сообщение Капитан Блад » 16 фев 2012, 09:10

А хтось бідкається, що українські суди бідні, що "Єдиний держреєстр судових рішень не витримує всіх цих судових рішень" (с) 2012, Ярослав Романюк, голова Ради суддів України.

Цікаво, чи витримає цей єдиний реєстр сьогоднішнє рішення апеляційного суду м. Києва, який "частково задовольнив" мою апеляційну скаргу та скасував рішення від 26 жовтня 2011 року судді Печерського суду Сергія Вовка за моїм позовом до цього Романюка Я.М. про спростування недостовірної інформації в ухвалі цього ж Романюка Я.М.?

Суддя Вовк мені в задоволенні позову відмовив, а сьогодні його рішення скасували, проте взагалі закрили у справі провадження.

Оскільки ст. 32 Конституції України (де написано: "Кожному гарантується судовий захист права спростовувати недостовірну інформацію про себе і членів своєї сім'ї та права вимагати вилучення будь-якої інформації"), виявляється, просто не діє, коли потрібен судовий захист права спростовувати недостовірну СУДОВУ інформацію!

Тому що судді в Україні судам непідсудні! Особливо верховні судді та конституційні. Для них Конституція не діє – у будь-якій редакції.

Саме за це Україна й платить цим суддям шалені пенсії.


Але ті, хто ще їх не отримав, дуже переймаються пенсійними реформами Тігіпка-Януковича:

http://www.scourt.gov.ua/clients/vs.nsf ... endocument

Необхідність звернення до Конституційного Суду України з конституційним поданням, − наголосив доповідач − Перший заступник Голови Верховного Суду України Ярослав Романюк, − обгрунтовується тим, що положеннями вищезгаданих законодавчих актів суттєво порушені існуючі до цього законодавчо визначені гарантії незалежності суддів, зокрема, значно погіршені умови пенсійного забезпечення і виплати щомісячного довічного грошового утримання суддів у відставці.

Тобто народові пенсії буде Кабмін визначати, а суддям – самі судді!

Не дивно, що до судді Вовка інші судді Печерського суду разів 20 відмовляли мені навіть у відкритті провадження за позовом до верховного судді Романюка!


http://blogs.pravda.com.ua/authors/svir ... be132f6b1/


Вернуться в «Политический фронт»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 2 гостя

cron