Польський міністр не бачить в Європі голосів за Україну


Капитан Блад
Балабол!
Сообщения: 819
Зарегистрирован: 06 фев 2012, 07:56
Контактная информация:

Польський міністр не бачить в Європі голосів за Україну

Сообщение Капитан Блад » 10 фев 2012, 07:52

Польський міністр не бачить в Європі голосів за Україну
Четвер, 09 лютого 2012, 21:57
Версія для друку
Коментарі
10

Угоду про асоціацію між Україною і Європейським Союзом буде парафовано протягом наступних декількох тижнів.

Про це повідомив міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський в ефірі 5 каналу.

"Я переконаний, що документ буде парафовано, офіційно підписано з технічної точки зору, протягом наступних декількох тижнів. Але після цього постає питання підписання і звісно ратифікації Європарламентом від імені Європейського Союзу, а також всіма країнами членами ЄС", - зазначив він.

"І наразі, я повинен вам сказати, немає в ЄС політичної волі, і не існує політичних умов в наших відносинах для того щоб розраховувати навіть на підписання угоди, оскільки є відчуття, що принципи задекларовані в угоді про асоціацію – верховенство права, демократія - в Україні повною мірою не виконуються", - додав політик.

Сікорський додав, що "я просто не бачу, де можна взяти достатню кількість голосів для того аби угода була ухвалена Європарламентом".

"Україна є занадто важливою країною, для того аби бути ізольованою, але звісно ми втрачаємо певні можливості. Україна дійсно могла б динамічніше рухатися до європейської інтеграції і в подальшому до членства в ЄС", - заявив він.

Міністр нагадав, що "декілька років тому вважалося досить імовірним, що Україна зможе стати європейським членом до 2020 року, сьогодні у мене немає такого враження".

"За цей час ми пережили економічну кризу, західна Європа перестала бути такою відкритою до питань розширення ЄС, як раніше… Деколи втрачена можливість - це втрачена можливість. І все", - підсумував Сікорський.


http://www.pravda.com.ua/news/2012/02/9/6958491/

Катикула
Постоянный гость
Сообщения: 47
Зарегистрирован: 02 дек 2010, 02:48
Контактная информация:

Re: Польський міністр не бачить в Європі голосів за Україну

Сообщение Катикула » 11 фев 2012, 01:07

Украина, равно как и Греция - как кость в горле у Евросоюза. Нам надо думать, как решать кризисную проблему и решать надо было еще вчера. Проблема лишь в том, что у власти сейчас находятся самые жадные и властные. Все им мало, хочется больше.


Вернуться в «Политический фронт»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 2 гостя

cron