Конгресмен США пророкує погіршення відносин з Україною


Капитан Блад
Балабол!
Сообщения: 819
Зарегистрирован: 06 фев 2012, 07:56
Контактная информация:

Конгресмен США пророкує погіршення відносин з Україною

Сообщение Капитан Блад » 06 фев 2012, 08:18

Конгресмен США пророкує погіршення відносин з Україною

Вибіркове застосування правосуддя владою України стосовно своїх політичних конкурентів позначиться на подальших відносинах між Україною та США на вищому рівні.

Про це сказала конгресмен США Марсі Каптур під час зустрічі з дочкою Юлії Тимошенко Євгенією 3 лютого, повідомляє сайт Тимошенко.

"Останні дії українського уряду є перешкодою для демократії і прав людини. Я працювала десятиліттями на зміцнення зв'язків між США і Україною, і це може відбитися на відносинах між Україною, США і міжнародним співтовариством", - сказала Каптур.

Як повідомляється на персональному сайті конгресмена, під час зустрічі з Євгенією Тимошенко Каптур висловила стурбованість у зв'язку з ув’язненням Юлії Тимошенко та погіршенням стану її здоров'я.

Персональний сайт конгресмена також нагадує, що відразу ж після винесення вироку Юлії Тимошенко у так званій "газовій" справі в жовтні 2011 року Каптур внесла до Конгресу США резолюцію, яка засуджує політичну вмотивованість переслідування екс-прем'єра України.

"Міжнародне співтовариство бачить в цьому судовому процесі проти колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко вибіркове переслідування, розпочате з політичних причин", - цитує сайт слова конгресмена.


http://www.pravda.com.ua/news/2012/02/5/6954272/

Вернуться в «Политический фронт»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 31 гость

cron