Чому Україна, а не Швейцарія?


Капитан Блад
Балабол!
Сообщения: 819
Зарегистрирован: 06 фев 2012, 07:56
Контактная информация:

Чому Україна, а не Швейцарія?

Сообщение Капитан Блад » 22 май 2012, 11:37

21.05.2012
Ольга Босак, для УП.Життя

"Мені от цікаво – як Ви, стільки часу проводячи не в Україні, можете потім спокійно жити/бути в Україні?" – ось таке запитання отримала від українця, який зараз у Швейцарії. Жартуючи, відповіла: "Ті українці, які жили за кордоном, а потім повернулися в Україну, певною мірою, живуть тут як іноземці. А іноземцям, у більшості випадків, в Україні подобається!"

"Вам достатньо молока та цукру?" – таке почути від офіціанта в Україні є великим дивом. Рівень обслуговування в розвинутих державах дуже високий. Не можу сказати, що мені не подобається, коли люди посміхаються та привітно спілкуються зі мною. Чи не найбільшим бонусом демократії є відчуття комфорту, що випливає з поваги до людської гідності! Кожного разу, перебуваючи в країнах західної демократії, захоплююся тим, як люди ставляться один до одного!

Звичайно, українці, які жили за кордоном, знають, що в розвинутих державах життя безпечніше, комфортніше, стабільніше.

Ти не мусиш перевіряти термін зберігання кожного продукту, який купуєш у супермаркеті. Якщо раптом виявиться, що в помешканні немає гарячої води, то ти точно знаєш, що вона з'явиться максимум через 15 хвилин. Таксі, яке ти замовив, обов'язково приїде, і приїде вчасно. Таксі, яке ти зупинив на вулиці, не коштуватиме вдвічі чи втричі дорожче від того, яке можна викликати. Трамвай приїде рівно о 8:00 і від'їде о 8:07, якщо саме так зазначено в графіку.

А якщо ти захочеш проїхатися громадським транспортом з одного кінця країни в інший, то можеш в інтернеті знайти повний часовий маршрут для своєї подорожі – трамвай-метро-потяг-автобус, – не втративши жодної хвилини свого часу. Якщо ти хочеш орендувати машину, то вона чекатиме на тебе в аеропорті, у який прилітаєш, і ти можеш залишити її там, де тобі буде зручно.

Одне з найбільших вражень, які привезла в Україну зі своєї першої поїздки в США: на автобусній зупинці в Чикаго побачила неповносправного в інвалідному візку – одного! Автобус зупинився, східці легко опустилися, а двоє людей в автобусі підвелися, піднімаючи свої стільці. Неповносправний чоловік легко в'їхав у призначене для інвалідного візка місце... Громадський транспорт у розвинених країнах пристосований для людей з фізичними вадами. А в Україні маршрутка не пристосована навіть для цілком здорової людини.

Пересічному українцю важко повірити в те, що в розвинених країнах відомі та дуже заможні люди спокійно їздять громадським транспортом, якщо таке їм зручніше. "Останній раз я спускався в метро років 10 тому", – а ось так, зверхньо, може підкреслювати свій "високий" статус мешканець України.

Натомість, швейцарець, який знає кілька мов і має кілька автомобілів, не має комплексів, які б не дозволяли йому спуститися в метро чи проїхатися на велосипеді.

Колись мій друг з Франції дуже влучно зауважив: "Коли у вашому метро можна буде побачити дуже заможних людей, то це означатиме, що у вас з'являється еліта. І це буде сигналом того, що ваша держава починає ставати успішною державою."

http://life.pravda.com.ua/columns/2012/05/21/102797/

Аватара пользователя
охломон
Мастер
Сообщения: 1166
Зарегистрирован: 10 окт 2010, 23:18
Откуда: от верблюда!
Контактная информация:

Re: Чому Україна, а не Швейцарія?

Сообщение охломон » 23 май 2012, 12:51

наши любят красивую жизнь. особенно жители Киева и больших городов Украины. если у нашего человека будет машина, то он вряд ли поедет на работу на маршрутке или в метро. такой у нас менталитет, а может просто лень идти на остановку
Вотка - ето концентрированное, негазированное пиво.
А еще она вкусная! :-P
----------------------------------------------------------------------
Мои сообщения могут оскорбить права ватников. Но мне на это насрать!


Вернуться в «Новости в Украине и в мире»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 2 гостя

cron