Прежде чем подумать плохо, подумай хорошо


Капитан Блад
Балабол!
Сообщения: 819
Зарегистрирован: 06 фев 2012, 07:56
Контактная информация:

Прежде чем подумать плохо, подумай хорошо

Сообщение Капитан Блад » 24 июл 2012, 19:49

Дмитро Чекалкин
Шоумен, генеральный директор "DIVA production"
Прежде чем подумать плохо, подумай хорошо
24 липня 2012, 12:20По словам Мартина Бубера, люди страдают из-за недоверия и одиночества, поскольку вместо того чтобы строить мосты, они строят стены. Но стены, которые мы возводим на Земле, как известно, не доходят до небес.

Для гренландских эскимосов тюлени были чуть ли не единственным источником пищи, а их кожа, жир и кости материалом для изготовления всех предметов жизненной необходимости. Поэтому, когда христианские миссионеры начали настойчиво распространять свою веру, вожди инуитов в первую очередь поинтересовались: "Есть ли в христианском раю тюлени?". Получив отрицательный ответ, инуиты наотрез отказались принимать христианство.

Так что не торопись осуждать, торопись понять...


http://blogs.pravda.com.ua/authors/chek ... 68ded147f/

Капитан Блад
Балабол!
Сообщения: 819
Зарегистрирован: 06 фев 2012, 07:56
Контактная информация:

Re: Прежде чем подумать плохо, подумай хорошо

Сообщение Капитан Блад » 27 июл 2012, 06:46

З коментів

Самодостатність це усвідомлення свого перебування перед Творцем.


Людина сама особисто народжується в цей світ, сама особисто живе, сама особисто відходить в інший світ. Для чого народжується? Для чого жив?

Як прожити на цьому світі, як користуватись своїм розумом, щоб бути щасливим? Щастя можливе, коли людина усвідомлює те, що Вона у Творенні Добра ні від кого не залежить, ні від особистості, ні від їх спільноти, тільки від самоусвідомлення і самовдосконалення. Тільки Ти Твоє Добро у Світі і Творець. Кожна людина безмежна у досконалості.


Люди відчують твоє добро до тебе потягнуться. Напевно це і є щастя, Коли людина самовдосконалюється у добрі, в цей час над нею літає її Ангел охоронець, і ніякі темні пори року їй нестрашні, ніякі депресії над нею невладні, ніякі матеріальні труднощі не страшать, адже Твориться Добро.


В момент світлих добрих думок, людина виключає із Всесвітньої аури власний егоїзм, виключає усі негативні програми, а за ними усі негативні дії.

Думки впливають на все.


http://blogs.pravda.com.ua/authors/chek ... 68ded147f/


Вернуться в «Театр и Литература»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость