Англійська мова


Павел Ромащук
Постоянный гость
Сообщения: 25
Зарегистрирован: 13 дек 2021, 15:46
Контактная информация:

Англійська мова

Сообщение Павел Ромащук » 16 май 2023, 14:39

Як можна швидко підтягнути свою розмовну англійську? Може мені хтось порадити курси гарні чи вчителя. Я його не погано знаю, але складно вільно розмовляти без зупинок.

АллаКущанова
Интересующийся
Сообщения: 14
Зарегистрирован: 12 май 2023, 11:17
Контактная информация:

Англійська мова

Сообщение АллаКущанова » 28 май 2023, 23:19

Якщо ви шукаєте швидкий спосіб підтягнути свою розмовну англійську, то я рекомендую звернутись до курсів англійської мови від Speak Up. Вони пропонують спеціальні програми, зокрема курс розмовної англійської по телефону. Переваги такого курсу полягають у можливості вчитись в зручний для вас час та місце, не витрачаючи час на дорогу до школи або зустрічі з вчителем. Ви зможете практикувати свої навички розмовної англійської без зупинок, спілкуючись з викладачем через телефон. Крім того, такий курс дозволяє зосередитись на головному — покращенні розмовних навичок. Викладачі відповідно до вашого рівня підготують індивідуальну програму, що допоможе вам активно використовувати англійську мову в різних ситуаціях.Записатись на курс та більше дізнатись про нього можна на сайті https://speak-up.com.ua/programs/phone-conversation


Вернуться в «Работа»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей