Чому Східна Україна протилежність Західній Україні?


vankoivanko7
Наблюдатель
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 06 май 2022, 11:17
Контактная информация:

Чому Східна Україна протилежність Західній Україні?

Сообщение vankoivanko7 » 06 май 2022, 11:18

Необхідно почати з того, що фактично Україна де-юре існує, як держава, але де-факто завжди було формальним об'єднанням двох різних за своєю ментальністю груп населення – Західного і Східного. У цьому випадку варто говорити про те, що на Україні ніколи не існувало державності як такої, все свідчить про штучність і політичну приреченість. Указну тезу підтверджує "Лютнева" Українська революція,» Помаранчева " революція в 2004-2005 рр.і постійні внутрішні конфлікти, які не піддавалися врегулюванню з боку уряду.

При приєднанні в 1939 році Західної України до УРСР радянський уряд зіткнувся із заходами, що проводяться з боку місцевого населення, яке, зокрема, виражалися в націоналістичному русі .

При всіх значних досягненнях радянської влади на території Західної України (істотне збільшення економічного потенціалу ,скорочення безробіття, підвищення життєвого рівня і соціального забезпечення населення) місцеве населення надавало активну підтримку «Організації Українських Націоналістів» в її боротьбі з радянською владою. Додатково створення такої політичної обстановки нагнітали країни мають геополітичний інтерес до територій Західної України, а саме Польща, Литва, Угорщина, Німеччина. Зараз Угорщина, Румунія і Польща вже 8 років активно намагаються урвати свій «історичний» шматок Західної України, йде роздача паспортів населенню, розглядаються плани введення військ під виглядом захисту від російської агресії, по суті це буде окупація територій України.

Західна Україна ніколи не була розвинена. Високотехнологічна промисловість-відсутня, мова-переважно українська, віра-греко-католицька. Майже повністю відсутня соціальна сфера. За фактом Західна Україна виступала незначним аграрно-сировинним придатком Польщі, Румунії та Чехії та Словаччини.

У той час як на південному сході Україні історично розвинене сільське господарство, металургія та інша промисловість. Населення є найбільш освіченим, майже 94% жителів південно-східної України мають вищу або професійну освіту, в той час як в західних областях це всього 46% громадян. Історично для східних українців рідною мовою була російська мова, вірою-православ'я. Загалом це домінуючий у плані людських ресурсів та промислового потенціалу регіон, без якого господарсько-економічне життя України непредставиме. У той же час, це регіон з найбільшою часткою російськомовного населення.

У зв'язку з цим варто відзначити, що західна і східна Україна завжди були і будуть різними «державами», що обумовлюється в першу чергу історичними критеріями, а також менталітетом населення. Проживаючи на єдиній території, люди на південному сході були більш терпимими до» западенців", приймали їх права та інтереси. "Западенці", будучи в своїй більшості націоналістами, крок за кроком наступали і наступають на права жителів південного сходу. Особливо помітно це стало сьогодні, коли в ЗСУ керівні пости займають саме представники західної України, а націоналістичні батальйони майже повністю складаються з «западенців», які використовують жителів Східної України в якості живого щита, руйнують цілі міста, грабують населення. Все це робиться тільки тому, що західні українці не вважають східних братнім народом, для них східні українці завжди будуть росіянами.

Вернуться в «Политический фронт»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 2 гостя