Відвідини Донецька з Львівською пропискою


ЯрославМ
Наблюдатель
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 24 май 2016, 14:46
Контактная информация:

Відвідини Донецька з Львівською пропискою

Сообщение ЯрославМ » 24 май 2016, 15:09

Всім Доброго дня!
Сам я львів'янин, але дівчина моя родом з Донецька.
Плануємо відвідати її рідних і родичів десь в червні - липні. Пропуск в зону АТО я виробив, але стоїть питання відносно моєї прописки.
Можливо хтось, може щось підказати, або знає вже випадки коли люди з пропискою в Західній частині України спокійно і безпечно, відвідували Донецьк, що для цього потрібно.
Буду вдячний за допомогу!

Аватара пользователя
EXTREME
Мастер
Сообщения: 1464
Зарегистрирован: 20 окт 2015, 16:21
Контактная информация:

Ку: Відвідини Донецька з Львівською пропискою

Сообщение EXTREME » 24 май 2016, 17:13

ЯрославМ писал(а):Всім Доброго дня!
Сам я львів'янин, але дівчина моя родом з Донецька.
Плануємо відвідати її рідних і родичів десь в червні - липні. Пропуск в зону АТО я виробив, але стоїть питання відносно моєї прописки.
Можливо хтось, може щось підказати, або знає вже випадки коли люди з пропискою в Західній частині України спокійно і безпечно, відвідували Донецьк, що для цього потрібно.
Буду вдячний за допомогу!


Доброго дня, Ярослав.
Насправді, на мою думку, це погана ідея! :( ... в твоєму випадку - це дуже небезпечно!!!!
Зараз не найкращий час, хлопцю з твоєю пропискою відвідувати зону бойових дій, хоч в тебе і благородна мета, може любий "урка у камуфляжі" придратися і тоді ... дуже великий шанс попасти на підвал, а тоді - все можливо :(
Пропуск в зону АТО я виробив

Це тобі нічого не дасть, як тільки ти будеш на непідконтрольній території - тут нема законів, також ніхто невідмінях - "охоту на диверсантів", тут це -пунктик!!!
Ти володієш- російською без акценту?

ЯрославМ
Наблюдатель
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 24 май 2016, 14:46
Контактная информация:

Ку: Відвідини Донецька з Львівською пропискою

Сообщение ЯрославМ » 24 май 2016, 17:41

EXTREME писал(а):Це тобі нічого не дасть, як тільки ти будеш на непідконтрольній території - тут нема законів, також ніхто невідмінях - "охоту на диверсантів", тут це -пунктик!!!
Ти володієш- російською без акценту?

Щоб досконало володіти - не володію, але спілкуватись можу і інколи спілкуюсь, також домовились з дівчиною, що будемо частіше спілкуватись російською, щоб зник акцент ну і навички покращити.
Стосовно небезпеки сам розумію, що все може закінчитись дуже сумно. Тому і цікавлюсь чи може хтось чув за подібні випадки!

Аватара пользователя
EXTREME
Мастер
Сообщения: 1464
Зарегистрирован: 20 окт 2015, 16:21
Контактная информация:

Ку: Відвідини Донецька з Львівською пропискою

Сообщение EXTREME » 24 май 2016, 19:03

ЯрославМ писал(а):Стосовно небезпеки сам розумію, що все може закінчитись дуже сумно. Тому і цікавлюсь чи може хтось чув за подібні випадки!

Чув, але тілки - печальні випадки і такіх багато ... :(
Півтора роки тому, знайомий хлопець мого друга з Дніпра(Дніпропетровська), приїжджав в гості до родичів і попався, так за нього довелося внести -викуп, зникнення людей і викупи тут дуже поширені!
А ти зі своєю пропискою як червоний прапор для биків, не на одному, то на іншому блокпості документи все ж перевірять і оп - диверсант!!

Аватара пользователя
Макс Карась
Бывалый
Сообщения: 318
Зарегистрирован: 24 авг 2015, 22:20
Контактная информация:

Re: Відвідини Донецька з Львівською пропискою

Сообщение Макс Карась » 24 май 2016, 22:44

ЯрославМ, не, не рискуйте, жизнь дороже знакомства с родителями и/или родственниками любимой девушки, не те времена.
Россия сдохла, а Путин жив...

Аватара пользователя
EXTREME
Мастер
Сообщения: 1464
Зарегистрирован: 20 окт 2015, 16:21
Контактная информация:

Ку: Re: Відвідини Донецька з Львівською пропискою

Сообщение EXTREME » 24 май 2016, 23:09

Макс Карась писал(а):ЯрославМ, не, не рискуйте, жизнь дороже знакомства с родителями и/или родственниками любимой девушки, не те времена.

Тут еще дело в том, как эта встреча отразится на безопасности родителей ... что не говори, а уродов и "добрых соседей" - хватает! :(
Невольно может и просочится слушок о приезде -("карателя" зі Львова), как бы это абсурдно не звучало, но это имеет место быть ...

ЯрославМ
, это конечно не значит, что вас сдаст с потрохами, первый встречный или знакомый родителей девушки ... на самом деле здесь много хороших и адекватных людей! ... :) но все же, уроды - тоже есть! :(

ЯрославМ
Наблюдатель
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 24 май 2016, 14:46
Контактная информация:

Ку: Re: Відвідини Донецька з Львівською пропискою

Сообщение ЯрославМ » 24 май 2016, 23:44

EXTREME писал(а):
Макс Карась писал(а):ЯрославМ, не, не рискуйте, жизнь дороже знакомства с родителями и/или родственниками любимой девушки, не те времена.

Тут еще дело в том, как эта встреча отразится на безопасности родителей ... что не говори, а уродов и "добрых соседей" - хватает! :(
Невольно может и просочится слушок о приезде -("карателя" зі Львова), как бы это абсурдно не звучало, но это имеет место быть ...

ЯрославМ
, это конечно не значит, что вас сдаст с потрохами, первый встречный или знакомый родителей девушки ... на самом деле здесь много хороших и адекватных людей! ... :) но все же, уроды - тоже есть! :(

Я за це також вже думав, щоб не нашкодити родичам та рідним дівчини.
Як бачите дівчина з Донецька ж, то точно не думаю, що там всі погані :)


Вернуться в «Донецк»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 6 гостей

cron